оптика і ремонт окулярів

Чому купують у нас?

Клієнтоорієнтований підхід
Підберемо оправу та лінзи, які підходять саме Вам, а не ті, що дорожчі. Ми хочемо, щоб зробивши одні окуляри у нас, Ви повернулись до нас знову.
Гарантія 1 рік
Безкоштовний сервіс окулярів протягом 1 року (безкоштовно ремонтуємо оправи у разі механічного впливу на окуляри з Вашої вини)
Великий асортимент
Оправи та лінзи на будь-який смак і достаток
Швидке виготовлення
Виготовлення окулярів протягом 1-2х днів

Популярні оправи

Статті

Виготовлення окулярів, заміна лінз та ремонт окулярів Bazilio optica

Bazilio optica- це свіжий, нетривіальний підхід до вибору найважливішого аксесуару для людини з неідеальним зором — окулярів. Ми підберемо кращу оправу, яка підходить саме Вам. При виборі оправи, ми обов'язково врахуємо форму Вашого обличчя, колір волосся, Ваш індивідуальний стиль, і звичайно ж модні тенденції на сьогоднішній день. Наша команда підбере Вам оправу в будь-якому бюджеті. У нас представлені бюджетні корейські оправи з найкращим співвідношенням ціна / якість, а також брендові оправи для шуканого стилю.
У bazilio optica представлені лінзи для окулярів, для будь-якого сценарію використання, це можуть бути: окуляри для читання, окуляри для повсякденного носіння, комп'ютерні окуляри, сонцезахисні окуляри, окуляри для стилю. Для кожного з вище перерахованих сценаріїв, Ви можете вибрати лінзи для окулярів одного з провідних світових виробників (Zeiss, Seiko, Rodenstock, Essilor). Якщо Ваш бюджет на окуляри обмежений, то Вам точно потрібно в bazilio optica, так як у нас представлені якісні бюджетні лінзи для окулярів.

Ремонт окулярів — це те, що ми справах давно і якісно. Наш майстер Євген скрупульозно підходить до кожного ремонту очок. Євген надійно закрутить гвинтик в Ваші улюблені окуляри або ж зробить складний ремонт очок, за який не візьмуться інші майстерні. Наш майстер зробить полірування пластикових зацарапанних очок до ідеального стану, або ж максимально непомітно зробить лазерну або точкове зварювання металевої або титанової оправи.

Чекаємо Вас в гості в bazilio optica.
Click to order
Оформлення замовлення
Total: 
На це ім'я і прізвище буде оформлене замовлення
Телефон потрібен для підтвердження замовлення
Спосіб доставки
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних
Made on
Tilda