МАГАЗИН ОПТИКИ
ТА РЕМОНТУ ОКУЛЯРІВ
Оправи та лінзи для окулярів від
популярних брендів за стоковими цінами.
Виготовлення та ремонт окулярів за 48 годин.
 • Клієнтоорієнтованість
  Підберемо оправу та лінзи, які підходять саме Вам, а не ті, що дорожчі. Ми хочемо, щоб зробивши одні окуляри у нас, Ви повернулись до нас знову.
 • Гарантія 1 рік
  Безкоштовний сервіс окулярів протягом 1 року (безкоштовно ремонтуємо оправи у разі механічного впливу на окуляри з Вашої вини)
 • Великий асортимент
  Оправи та лінзи на будь-який смак і достаток
 • Швидке виготовлення
  Виготовлення окулярів протягом 1-2х днів

Популярні оправи

Статті

  Виготовлення окулярів, заміна лінз та ремонт окулярів Bazilio optica

  Bazilio optica- це свіжий, нетривіальний підхід до вибору найважливішого аксесуару для людини з неідеальним зором — окулярів. Ми підберемо кращу оправу, яка підходить саме Вам. При виборі оправи, ми обов'язково врахуємо форму Вашого обличчя, колір волосся, Ваш індивідуальний стиль, і звичайно ж модні тенденції на сьогоднішній день. Наша команда підбере Вам оправу в будь-якому бюджеті. У нас представлені бюджетні корейські оправи з найкращим співвідношенням ціна / якість, а також брендові оправи для шуканого стилю.
  У bazilio optica представлені лінзи для окулярів, для будь-якого сценарію використання, це можуть бути: окуляри для читання, окуляри для повсякденного носіння, комп'ютерні окуляри, сонцезахисні окуляри, окуляри для стилю. Для кожного з вище перерахованих сценаріїв, Ви можете вибрати лінзи для окулярів одного з провідних світових виробників (Zeiss, Seiko, Rodenstock, Essilor). Якщо Ваш бюджет на окуляри обмежений, то Вам точно потрібно в bazilio optica, так як у нас представлені якісні бюджетні лінзи для окулярів.

  Ремонт окулярів — це те, що ми робимо давно і якісно. Наш майстер Євген скрупульозно підходить до кожного ремонту очок. Євген надійно закрутить гвинтик у Ваші улюблені окуляри або ж зробить складний ремонт очок, за який не візьмуться інші майстерні. Наш майстер зробить палірування пластикових зацарапаних окулярів до ідеального стану, або ж максимально непомітно зробить лазерну або точкове зварювання металевої чи титанової оправи.

  Чекаємо Вас у гості в bazilio optica.
  Made on
  Tilda